Αγωνιστικό πρόγραμμα Α1 Λήμνου

Share:

Η επιτροπή Κυπέλλου και Πρωταθλημάτων Λήμνου ανακοινώνει το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της Α1 κατηγορίας Λήμνου.

Α  ΓΥΡΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝIA ΩΡΑ
1η Αγωνιστική   06/10-07/10/18
ΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 07/10/18 11.00
ΑΟΜ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 07/10/18 11.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 07/10/18 16.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 06/10/18 16.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 07/10/18 16.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 06/10/18 16.00
2η Αγωνιστική   13/10-14/10/18  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 14/10/18 16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΟΜ ΑΤΣΙΚΗΣ 13/10/18 16.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΤΣΙΚΗΣ 14/10/18 11.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 14/10/18 11.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 14/10/18 16.00
ΑΕΛ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 13/10/18 16.00
3η Αγωνιστική   20/10-21/10-22/10//18    
ΑΟΜ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 22/10/18 16.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 21/10/18 16.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 20/10/18 16.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 21/10/18 11.00
ΘΑΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 20/10/18 16.00
ΑΡΗΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 21/10/18 16.00
4η Αγωνιστική   27/10-28/10-29/10/18   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 29/10/18 15.30
ΑΡΗΣ ΑΟΜ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 27/10/18 15.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 29/10/18 15.30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 28/10/18 15.30
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 27/10/18 15.30
ΑΕΛ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 28/10/18 15.30
5η Αγωνιστική   03/11-04/11/18   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 04/11/18 11.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΡΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 03/11/18 15.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/11/18 11.00
ΘΑΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/11/18 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 04/11/18 15.00
ΑΟΜ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 03/11/18 15.00
6η Αγωνιστική   10/11-11/11/18  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 10/11/18 15.00
ΑΡΗΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 11/11/18 15.00
ΑΟΜ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 11/11/18 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 10/11/18 15.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΤΣΙΚΗΣ 11/11/18 11.00
ΑΕΛ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 11/11/08 11.00

 

ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝIA ΩΡΑ
7η Αγωνιστική    17/11-18/11/18     
ΘΑΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/11/18 15.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 18/11/18 11.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΟΜ ΚΟΝΤΙΑ 17/11/18 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 18/11/18 11.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/11/18 15.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΕΛ ΚΟΝΤΙΑ 18/11/18 15.00
8η Αγωνιστική    24/11-25/11/18    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 25/11/18 15.00
ΑΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 24/11/18 15.00
ΑΟΜ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 24/11/18 15.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 25/11/18 11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 25/11/18 15.00
ΑΕΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 25/11/18 11.00
9η Αγωνιστική   01/12-02/12/18    
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 01/12/18 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 02/12/18 11.00
ΘΑΝΟΣ ΑΟΜ ΜΥΡΙΝΑΣ 02/12/18 11.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 02/12/18 15.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 02/12/18 15.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΕΛ ΚΟΝΤΙΑ 01/12/18 15.00
10η Αγωνιστική  08/12-09/11/18  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 09/12/18 15.00
ΑΡΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 09/12/18 15.00
ΑΟΜ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 08/12/18 15.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 09/11/18 11.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 08/12/18 15.00
ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 09/11/18 11.00
11η Αγωνιστική  15/12-16/12/18  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 15/12/18 15.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 16/12/18 11.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΟΜ ΜΥΡΙΝΑΣ 16/12/18 11.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 16/12/18 15.00
ΘΑΝΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 16/12/18 15.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 15/12/18 15.00

 

Β  ΓΥΡΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝIA ΩΡΑ
12η Αγωνιστική    12/01-13/01/19
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 13/01/19 11.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟΜ ΑΤΣΙΚΗΣ 13/01/19 15.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 13/01/19 11.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 12/01/19 15.00
ΘΑΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 13/01/19 15.00
ΑΕΛ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 12/01/19 15.00
13η Αγωνιστική     19/01-20/01/19
ΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 20/01/19 15.00
ΑΟΜ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 19/01/19 15.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 19/01/19 15.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΝΤΙΑ 20/01/19 11.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 20/01/19 11.00
ΘΑΝΟΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 20/01/19 15.00
14η Αγωνιστική     26/01-27/01/19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΟΜ ΜΥΡΙΝΑΣ 27/01/19 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΤΣΙΚΗΣ 26/01/19 15.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 27/01/19 15.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 26/01/19 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 27/01/19 11.00
ΑΕΛ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 27/01/19 11.00
15η Αγωνιστική      02/02-03/02/19
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 02/02/19 15.00
ΑΟΜ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 03/02/19 11.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 03/02/19 15.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 02/02/19 15.00
ΘΑΝΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 03/02/19 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΕΛ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 03/02/19 11.00
16η Αγωνιστική     09/02-10/02/19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 10/02/19 11.00
ΑΡΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 09/02/19 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 10/02/19 15.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΘΑΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 10/02/19 11.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 09/02/19 15.00
ΑΕΛ ΑΟΜ ΜΥΡΙΝΑΣ 10/02/19 15.00
17η Αγωνιστική     16/02-17/02/19
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/02/19 11.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 17/02/19 15.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΟΜ ΚΟΝΤΙΑ 16/02/19 15.00
ΘΑΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 16/02/19 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 17/02/19 11.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/02/19 15.00

 

ΟΜΑΔΑ Α ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝIA ΩΡΑ
18η Αγωνιστική     23/02-24/02/19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 24/02/19 11.00
ΑΡΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 24/02/19 15.00
ΑΟΜ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 24/02/19 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΤΣΙΚΗΣ 24/021/9 11.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 23/02/19 15.00
ΑΕΛ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 23/02/19 15.00
19η Αγωνιστική     03/03-04/03/19 
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 04/03/19 15.00
ΘΑΝΟΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 03/03/19 15.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΜ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/03/19 11.00
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΚΟΝΤΙΑ 04/03/19 11.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 04/03/19 15.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΕΛ ΑΤΣΙΚΗΣ 03/03/19 15.00
20η Αγωνιστική     16/03-17/03/19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/03/19 11.00
ΑΡΗΣ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 17/03/19 15.00
ΑΟΜ ΘΑΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 16/03/19 15.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 17/03/19 11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 16/03/19 15.00
ΑΕΛ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 17/03/19 15.00
21η Αγωνιστική    23/03-24/03/19
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 24/03/19 15.00
ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΑΡΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 23/03/19 15.00
ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΑΟΜ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 23/03/19 15.00
ΘΑΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΜΥΡΙΝΑΣ 24/03/19 11.00
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 24/03/19 15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΛ ΑΤΣΙΚΗΣ 24/03/19 11.00
22η Αγωνιστική     30/03-31/03/19
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 31/03/19 15.30
ΑΡΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 30/03/19 15.30
ΑΟΜ ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 31/03/19 11.00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 31/03/19 15.30
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΘΑΝΟΣ ΚΟΝΤΙΑ 31/03/19 11.00
ΑΕΛ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 30/03/19 15.30

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ