Δύναμη Σωματείων

                          ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018 – 2019

Γ  ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΑΕΠΣ   ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΛΕΣΒΟΥ
1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ  ΛΟΥΤΡΩΝ
2 ΓΦΠΣ  ΑΙΓΕΑΣ  ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3 ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
4 ΠΓΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
5 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΕΡΑΣ
6 ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
7 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ
8 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
9 ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
10 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
11 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
12 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
13 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
14 ΓΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
15 ΕΠΓΜΣ ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
16 ΑΠΓΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17  ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ

 

 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΣΒΟΥ
1 ΠΠΣ ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
2 ΑΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ
3 ΑΓΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
4 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
5 ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
6 ΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
7 ΓΠΕΣ ΕΦΗΒΟΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
8 ΓΠΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
9 ΑΕΣ ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
10 ΑΜΟ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
11 ΓΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ
12 ΑΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
13 ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
14 ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΗΜΝΟΥ
1 ΠΑΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΤΥ
2 ΓΠΣ ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
3 ΠΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΡΔΩΝ
4 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
5 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
6 ΑΟ ΘΑΝΟΣ
7 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΑΟ ΚΑΣΠΑΚΑΣ
9 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
10 ΑΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11 ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ
12 ΑΕΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ

 

ΕΝΕΡΓΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2018 – 2019

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΛΕΣΒΟΥ

ΑΕΣ ΑΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΑΠΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΠΣ ΒΥΡΩΝ ΜΟΡΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΡΥΓΟΝΑ

ΜΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΩΝ ΚΥΔΩΝΙΩΝ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΓΠΕΣ ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ

ΓΠΠΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΗΓΗΣ

ΑΣ ΙΣΣΑΙΚΟΣ ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΗΜΝΟΥ

ΑΟ ΑΗΤΟΣ ΠΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΑΠΕΟ ΑΣΤΡΑΠΗ ΡΩΜΑΝΟΥ

ΜΕΑΣ ΚΟΡΝΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΝΕΩΝ
1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
2 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3 ΠΑΕΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
4 ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
5 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
6 ΑΠΣΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
7 ΓΠΠΦΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΗΜΝΑΣ
8 ΑΓΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
9 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
10 ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
11 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
12 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
13 ΑΠΦΑΜ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

 ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ΓΠΣ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
2 ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
3 ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
4 ΑΠΣΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
5 ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
6 ΑΕΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ
7 ΑΠΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

 

 ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
2 ΕΓΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
3 ΠΓΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
4 ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
5 ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
6 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
7  ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑ
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ