Αγωνιστική 1-2 Φεβρουαρίου

Share:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/2 15:00 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
1/2 15:00 ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
1/2 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΡΜΑΛΕΚΑΣ
1/2 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ  – ΦΙΛΙΑ  ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
2/2 15:00 ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
2/2 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
2/2 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ  – ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΟΝΗΣ

ΣΑΛΤΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  PLAY OFF & PLAY OUT Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/2 15:00 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΒΟΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
1/2 15:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
2/2 11:00 ΙΠΠΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2/2 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΨΑΝΗΣ
2/2 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
2/2 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
2/2 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ12

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/2 11:30 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
2/2 10:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΤΑΤΤΑΣ
2/2 10:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
2/2 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΜΕΣΤΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
2/2 11:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΤΖΙΩΤΗΣ
2/2 12:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΑΙΓΕΑΣ ΣΑΡΡΗΣ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
2/2 12:00  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 ΠΟΥΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
2/2 ΜΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟ ΘΑΝΟΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
1/2 15:00 ΚΟΝΤΙΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ –  ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
2/2 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟΜ – ΑΡΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
2/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΕΛ
ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
2/2 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΖΕΣΤΑΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ