Αγωνιστική 15-16 Φεβρουαρίου

Share:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/2 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΦΙΛΙΑ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΗΓΑΣΗΣ
15/2 15:00 ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΛΥΡΗΣ ΣΤΑΘΑΚΗΣ

ΧΡΟΝΗΣ

15/2 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΒΟΪΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
15/2 15:00 ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ  ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠONΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΖΤΗΣ Β.
15/2 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝ. ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΑΝΤΑΣ
16/2 15:00 ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
16/2 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΚΑΚΗΣ OIKONOMOY ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΨΑΝΗΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  PLAY OFF & 3η PLAY OUT Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/2 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
16/2 11:00 ΣΤΥΨΗΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΒΟΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
16/2 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΛΥΡΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ
16/2 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
16/2 15:00 ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
16/2 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
16/2 15:00 ΙΠΠΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ14

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/2 11:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
15/2 11:30 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΣΑΡΡΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
16/2 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΣΥΚΑΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
16/2 11:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
16/2 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
– ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1
ΛΕΚΚΑΣ ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
16/2 14:00 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ ΣΑΡΡΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
15/2 15:00 ΑΤΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ –  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΖΕΣΤΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
16/2 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟ ΘΑΝΟΣ – ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ  ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
16/2 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΙΑ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
16/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟΜ – ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ