Αγωνιστική 2-3 Νοεμβρίου

Share:

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/11 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΕΛΕΚΟΣ
2/11 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΑΕΤΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ.  ΚΑΝΤΑΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΨΥΛΛΟΣ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
2/11 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΛΥΡΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
3/11 15:00 ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ – ΦΙΛΙΑ  ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
3/11 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΟΝΗΣ
3/11 15:00 ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦ. ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΝΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
3/11 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ  ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΨΑΝΗΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/11 15:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΟΥΡΟΥΣ
2/11 15:00 ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΟΒΡΑΣ
3/11 11:00 ΦΙΛΙΑΣ ΑΝΑΞΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ
3/11 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΑΝΤΑΣ
3/11 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΛΥΡΗΣ ΣΥΚΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3/11 15:00 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΒΟΪΚΟΣ ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ16

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/11 11:30 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΒΟΪΚΟΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
2/11 11:30 ΠAΠΑΔΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
3/11 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΥΡΙΚΗΣ
3/11 11:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1
ΣΑΡΡΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
3/11 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΑΝΕΜΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
2/11 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
2/11 15:00 ΑΤΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΛ ΖΕΣΤΑΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
3/11 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟ ΘΑΝΟΣ – ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΖΕΣΤΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΓΛΙΤΖΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
3/11 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΙΑ – ΑΡΗΣ
ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
3/11 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟΜ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

 

 

 

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ