Αγωνιστική 22-23 Φεβρουαρίου

Share:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/2 15:00 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
23/2 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΦΙΛΙΑ ΛΕΚΚΑΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
23/2 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΕΛΕΚΟΣ
23/2 15:00 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΛΥΡΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
23/2 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΟΝΗΣ

ΜΑΡΜΑΛΕΚΑΣ

23/2 15:00 ΣΚ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
23/2 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  PLAY OFF & 4η PLAY OUT Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/2 15:00 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΜΕΣΤΡΟΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
22/2 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
22/2 15:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΛΥΡΗΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
22/2 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
22/2 15:00 ΦΙΛΙΑ ΑΝΑΞΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΑΡΡΗΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
22/2 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΨΑΝΗΣ
23/2 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ12

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/2 11:30 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΠΟΥΛΟΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
23/2 10:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΟΥΡΟΥΣ
23/2 11:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
23/2 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΤΑΤΤΑΣ
23/2 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ
– ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
ΣΥΚΑΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
23/2 11:00 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΛΥΡΗΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ
23/2 12:00 ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. 1 ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
22/2 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΗΣ –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΕΣΤΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
22/2 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΕΛ  ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
23/2 15:00 ΚΟΝΤΙΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ – ΑΟΜ
ΖΕΣΤΑΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
23/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ