Αγωνιστική 25-26 Ιανουαρίου

Share:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/1 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
26/1 11:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΚΟΒΡΑΣ
26/1 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΑΕΤΟΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΥΚΑΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
26/1 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ  ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΝΤΑΣ
26/1 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΑΙΓΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΨΑΝΗΣ
26/1 15:00 ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΜΕΣΤΡΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
26/1 15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  PLAY OFF & PLAY OUT Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/1 15:00 ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
25/1 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.
25/1 15:00 ΦΙΛΙΑΣ ΑΝΑΞΟΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΟΥΡΟΥΣ
25/1 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
25/1 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΛΥΡΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΥΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
25/1 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
26/1 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΛΕΚΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΟΪΚΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ14

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/1 11:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΟΥΡΟΥΣ
26/1 11:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
26/1 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
26/1 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
26/1 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΣΑΡΡΗΣ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
26/1   ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΑΝΑΒΟΛΗ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/1 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
25/1 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ –  ΑΟΜ ΖΕΣΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΗΣ
26/1 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΕΛ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΖΕΣΤΑΣ ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
26/1 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
26/1 15:00 ΑΤΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ