Αγωνιστική 30 Νοεμβρίου-01 Δεκεμβρίου

Share:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11 15:00 ΦΙΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΠΑΝΤΑΣ
30/11 15:00 ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΥΚΑΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
30/11 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
30/11 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ  – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΚΑΝΤΑΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
30/11 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
1/12 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
1/12 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1/12 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΚΑΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
1/12 13:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
1/12 15:00 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ.  ΚΑΝΤΑΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΑΝΕΜΟΣ
1/12 15:00 ΙΠΠΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.
1/12 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΑΡΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
1/12 15:00 ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΟΒΡΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ12

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11 11:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
30/11 12:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
30/11 12:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
1/12 10:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. 1 ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
1/12 11:00 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΣΑΡΡΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
1/12 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
1/12 12:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
1/12 14:00 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11 15:00 ΑΤΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
30/11 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΗΣ
1/12 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΖΕΣΤΑΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΝΙΔΗΣ
1/12 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΙΑ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ
ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
1/12 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΕΛ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

 

 

 

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ