Αγωνιστική 7-8 Μαρτίου

Share:

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/3 15:00 ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΠΕΛΕΚΟΣ
7/3 15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
7/3 15:00 ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΑΡΙΩΝ ΜΝΘ. – ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΨΥΛΛΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
7/3 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
7/3 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
8/3 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ
8/3 15:00 ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΙΑ – ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  PLAY OFF & 5η PLAY OUT Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/3 15:00 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΝΤΑΣ
7/3 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.
8/3 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΚΑΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
8/3 15:00 ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
8/3 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΛΥΡΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
8/3 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΝΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
8/3 15:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. ΛΕΚΚΑΣ ΒΟΪΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ14

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/3 10:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΣ ΝΙΚ. – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΣΥΚΑΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
8/3 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
8/3 11:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΨΥΛΛΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Β.
8/3 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
8/3 12:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
10/3 16:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ ΣΑΡΡΗΣ ΜΑΡΜΑΛΕΚΑΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
7/3 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΙΑ – ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
7/3 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΕΛ – ΑΡΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
8/3 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΚΑΣΠΑΚΑΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
8/3 15:00 ΑΤΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΕΣΤΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
8/3 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΟΜ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ