Αγωνιστική 8-9 Φεβρουαρίου

Share:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/2 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΑΕΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΜΕΣΤΡΟΣ ΛΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.
9/2 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
9/2 15:00 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
9/2 15:00 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΟΠΠΟΥΛΟΣ
9/2 15:00 ΦΙΛΙΑ ΦΙΛΙΑ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΟΪΚΟΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
9/2 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΣ
9/2 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ  ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  PLAY OFF & 2η ΕΞ’ΑΝΑΒΟΛΗΣ PLAY OUT Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/2 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
8/2 15:00 ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8/2 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
9/2 15:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΛΥΡΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΚΑΣ ΚΟΒΡΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ16

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/2 11:30 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΤΑΤΤΑΣ
8/2 15:30 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 ΣΑΡΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
9/2 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
9/2 11:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΚΗΣ
11/2 15:30 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΟΜ ΖΕΣΤΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
9/2 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΕΛ –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
9/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ ΖΕΣΤΑΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
9/2 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ
ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
10/2 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΚΟΣΕΣΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ