Αγωνιστική 9-10 Νοεμβρίου

Share:

Η επιτροπή διαιτησίας ενημερώνει τους διαιτητές ότι την Δευτέρα 11/11 και ώρα 18:30 στα γραφεία του συνδέσμου Διαιτητών θα πραγματοποιηθεί επιμορφωτικό σεμινάριο.

Η παρουσία όλων είναι απαραίτητη, καθώς θα μοιραστούν και τα σήματα διαιτητών.

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/11 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
9/11 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ  ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΨΥΛΛΟΣ ΣΥΚΑΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
9/11 15:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΚΑΝΤΑΣ ΛΥΡΗΣ ΨΑΝΗΣ
9/11 15:00 ΦΙΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑ  – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΑΘΑΚΗΣ
9/11 15:00 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ
10/11 15:00 ΛΟΥΤΡΩΝ  ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΜΑΡΜΑΛΕΚΑΣ
10/11 15:00 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦ. – ΑΕΤΟΣ  ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/11 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
10/11 15:00 ΙΠΠΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ
10/11 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ. ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
10/11 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΝΤΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΥΚΑΣ ΚΟΒΡΑΣ
10/11 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΝΑΞΟΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΟΥΡΟΥΣ
10/11 15:00 ΕΡΕΣΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΛΥΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΖΑΜΠΑΡΑΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ12

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/11 10:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ. – ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
10/11 10:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
10/11 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
10/11 11:00 ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΑΙΓΕΑΣ – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ
10/11 12:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΟΥΡΟΥΣ
10/11 12:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
10/11 12:30 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
10/11 14:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β. 1 – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΠΟΛΥΜΟΣ
10/11 15:30 ΜΟΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β.  – ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ ΣΑΡΡΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
9/11 15:00 ΚΟΝΤΙΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
9/11 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ – ΑΟΜ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
10/11 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΓΛΙΤΖΟΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
10/11 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
10/11 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ

 

 

 

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ