Αγωνστική 26-27 Οκτωβρίου

Share:

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/10 16:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
26/10 16:00 ΦΙΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ  ΛΥΡΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΕΛΕΚΟΣ
26/10 16:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ  ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΣΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.
26/10 16:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ
26/10 16:00 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦ. – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
26/10 16:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ  – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ
27/10 15:00 ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ.  ΚΑΝΤΑΣ ΛΥΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/10 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
27/10 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
27/10 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ
27/10 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
27/10 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
27/10 15:15 ΙΠΠΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΗΓΑΣΗΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ14

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/10 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΑΝΕΜΟΣ
27/10 11:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
27/10 11:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΒΟΪΚΟΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
27/10 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β.
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΥΡΙΚΗΣ
27/10 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
27/10 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/10 16:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ ΖΕΣΤΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΗΣ
27/10 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
27/10 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ – ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
27/10 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΗΣ – ΑΟΜ
ΖΕΣΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
28/10 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΕΛ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

 

 

 

 

Διαβάστε επίσης...

Για τηλεφωνική εξυπηρέτηση καλείτε μονο στον αριθμό 2251022004.

Το γραφείο της ΕΠΣ Λέσβου θα παραμέινει κλειστό για το κοινό για λόγους δημόσιας υγείας.

Για την εξυπηρέτηση σας καλείτε στο 2251022004 απο 9:00-14:00 ή στο email: epslesvou@hotmail.com

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ