Αγωνστική 26-27 Οκτωβρίου

Share:

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/10 16:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΚΕΡ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΤΟΥΝΙΑΣ
26/10 16:00 ΦΙΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ  ΛΥΡΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΕΛΕΚΟΣ
26/10 16:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ  ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΣΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ Π.
26/10 16:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ
26/10 16:00 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦ. – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
26/10 16:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ  – ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ
27/10 15:00 ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘ.  ΚΑΝΤΑΣ ΛΥΡΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΛΕΣΒΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/10 11:00 ΜΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
27/10 15:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ
27/10 15:00 ΣΤΥΨΗΣ ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ
27/10 15:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΑΚΑΡΕΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΒΟΪΚΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
27/10 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤ. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
27/10 15:15 ΙΠΠΕΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠ. – ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΗΓΑΣΗΣ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ14

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/10 11:00 ΑΓΙΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΑΝΕΜΟΣ
27/10 11:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΜΕΣΤΡΟΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
27/10 11:00 ΛΟΥΤΡΩΝ ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ 1 – ΑΝ/ΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ ΒΟΪΚΟΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
27/10 11:00 ΠΑΠΑΔΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β.
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΥΡΙΚΗΣ
27/10 15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΑΙΓΕΙΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
27/10 15:00 ΜΟΡΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 ΛΗΜΝΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/10 16:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΟ ΘΑΝΟΣ ΖΕΣΤΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΗΣ
27/10 11:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
27/10 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΑΣΠΑΚΑΣ – ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΣΟΥΜΑΚΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ
27/10 15:00 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΑΡΗΣ – ΑΟΜ
ΖΕΣΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
28/10 15:00 ΜΥΡΙΝΑΣ ΑΕΛ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ

 

 

 

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ