Ορισμοί διαιτησίας Α Φάση Κυπέλλου Λέσβου-Λήμνου 2020-2021

Share:

Σας γνωρίζουμε ότι στην έκδοση του εξοδολογίου του αγώνα θα πρέπει να αφαιρεθεί αθροιστικά το ποσοστό διαιτησίας που αποδιδόταν στην ΕΠΣ Λέσβου.

(Δέκα πέντε ευρώ για την Α κατηγορία και δέκα ευρώ για την Β κατηγορία).

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ Α ΦΑΣΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
3/10/2020 16:15 ΑΓΙΑΣΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 1ΟΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ 2ΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ 3ΟΣ         ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΛΗΣ
3/10/2020 16:15 ΠΕΤΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 1ΟΣ ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ 2ΟΣ      ΚΑΡΜΙΡΗΣ      3ΟΣ                 ΣΥΚΑΣ ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ
3/10/2020 16:15 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 1ΟΣ                ΛΕΚΑΣ                 2ΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ 3ΟΣ             ΠΟΥΛΟΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
3/10/2020 16:15 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 1ΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ 2ΟΣ          ΜΕΣΤΡΟΣ         3ΟΣ             ΣΑΡΡΗΣ ΧΡΟΝΗΣ
3/10/2020 16:15 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ 1ΟΣ     ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ     2ΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ    3ΟΣ        ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΕΛΕΚΟΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ Α ΦΑΣΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
4/10/2020 16:15 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 1ΟΣ        ΔΟΥΚΑΚΗΣ        2ΟΣ              ΨΥΛΛΟΣ             3ΟΣ     ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΗΓΑΣΗΣ
4/10/2020 16:15 ΛΟΥΤΡΑ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1ΟΣ     ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ     2ΟΣ              ΒΟΙΚΟΣ               3ΟΣ              ΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
4/10/2020 16:15 ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 1ΟΣ                ΚΑΡΜΙΡΗΣ         2ΟΣ            ΜΕΤΡΟΣ             3ΟΣ         ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΟΠΟΥΛΟΣ
4/10/2020 16:15 ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 1ΟΣ       ΒΟΥΡΑΝΗΣ       2ΟΣ      ΜΠΟΥΝΤΑΚΗΣ       3ΟΣ         ΤΣΟΓΓΡΑΡΗ ΣΤΑΘΑΚΗΣ
4/10/2020 16:15 ΜΕΣΟΤΟΠΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΛΗΣ ΕΡΕΣΣΟΥ ΕΜΑΣ ΦΙΛΙΑΣ 1ΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ 2ΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ    3ΟΣ    ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΚΟΒΡΑΣ

ΛΗΜΝΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ               –    ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ 4/10/2020 16.00 ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ    ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ  –   ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΙΑ 3/10/2020 16.00 ΖΕΣΤΑΣ       ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ      ******* ΚΑΛΛΙΟΝΙΔΗΣ
ΚΑΣΠΑΚΑΣ      –    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 3/10/2020 16.00 ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ   ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ
ΑΕΛ                 –    ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΙΝΑΣ 4/10/2020 16.00 ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ        ΖΕΣΤΑΣ                  ******* ΜΑΤΖΑΡΗΣ
******  ΦΙΛΑΘΛΟΣ

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ