Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Β Κατηγορία Α’ Όμιλος

 

 

1η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΕΙΟ" ΕΡΕΣΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΑΡΡΗΣ
ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ
- ΖΑΜΠΑΡΑΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ
- ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
"ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ" ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
- ΣΤΑΘΑΚΗΣ

Ρεπό Μακαρέας Άγρας

2η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΠΕΤΡΑΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΥΒΡΗΣ
- ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΣΥΒΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ
- ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ
ΛΕΚΑΣ
- ΖΑΜΠΑΡΑΣ

Ρεπό Αχιλλέας Πέτρας

3η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΠΕΤΡΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ
"ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ" ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΙΝΗΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Ρεπό Ορφέας Άντισσας

4η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΠΕΤΡΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΕΛΕΚΟΣ
ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΛΕΚΑΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
"ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΕΙΟ" ΕΡΕΣΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Ρεπό Άναξος Σκουτάρου

5η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
"ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ" ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΝΤΑΡΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΠΕΛΕΚΟΣ

Ρεπό Παπανικολής Ερεσού

6η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΑΝΤΙΣΣΑΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΠΙΝΗΣ
"ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΕΙΟ" ΕΡΕΣΟΥ ΣΥΒΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΕΛΕΚΟΣ

Ρεπό: Καραβαγγέλης

7η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΖΑΜΠΑΡΑΣ
"ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΕΙΟ" ΕΡΕΣΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Ρεπό: Βασιλικά

Ρεπό: Μακαρέας Άγρας

9η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

Ρεπό: Αχιλλέας Πέτρας

10η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

Ρεπό: Ορφέας Άντισσας

11η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

Ρεπό: Άναξος

Ρεπό: Παπανικολής

13η Αγωνιστική Β Κατηγορία Α Όμιλος

Ρεπό: Καραβαγγέλης

Ρεπό: Βασιλικά

 

 

Για τηλεφωνική εξυπηρέτηση καλείτε μονο στον αριθμό 2251022004.

Το γραφείο της ΕΠΣ Λέσβου θα παραμέινει κλειστό για το κοινό για λόγους δημόσιας υγείας.

Για την εξυπηρέτηση σας καλείτε στο 2251022004 απο 9:00-14:00 ή στο email: epslesvou@hotmail.com

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ