Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Β Κατηγορία Β’ όμιλος

1η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
ΨΥΛΛΟΣ
- ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΣΥΒΡΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
- ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ
ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ
- ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ
- ΚΟΥΡΟΥΣ

2η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΑΡΜΙΡΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ
- ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ
- ΠΗΓΑΣΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΑΡΡΗΣ
ΤΣΟΓΓΑΡΗ
- ΠΟΛΥΜΟΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ
- ΠΑΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΛΕΚΑΣ ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΝΤΑΡΑΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΒΡΗΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΥΒΡΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΝΤΑΡΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΑΝΤΑΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΥΡΙΚΗΣ

5η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΛΕΚΑΣ ΨΥΛΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΟΥΡΟΥΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΛΕΚΑΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ  ΣΤΙΣ 19/12/2021 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΡΙΖΕΤΑΙ 05/01/2022

6η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΒΕΡΡΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΛΕΚΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΣΥΒΡΗΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

Ο ΑΓΩΝΑΣ  ΑΓΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ — ΕΜΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ    3-0 ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 14

7η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΛΕΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ

8η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΑΡΡΗΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

9η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΣΥΒΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ

10η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΥΡΙΚΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΛΕΚΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΗΓΑΣΗΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΣΥΒΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ

11η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΛΕΚΑΣ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΑΡΡΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΥΒΡΗΣ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

12η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΥΒΡΗΣ ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

13η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΠΟΛΥΜΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΟΥΣ

12η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΕΡΡΗΣ

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ

14η Αγωνιστική Β Κατηγορία Β Όμιλος

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΕΛΛΗΣ ΚΟΥΡΟΥΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΨΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΚΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΠΗΓΑΣΗΣ

 

Για τηλεφωνική εξυπηρέτηση καλείτε μονο στον αριθμό 2251022004.

ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΝΗΜΕΡΑ ΤΗΣ 18ης ΕΠΕΤΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ EURO 2004, ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΕΠΣΛ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 4/7/2022 ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΤΡΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΣΤΙΣ 19:00 ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΕΤΗΣΙΑ ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ Γ.Σ ΤΗΣ ΕΠΣΛ.

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ