Πρόγραμμα Παιδικού

Share:
                        

                                       1Ος    ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16- 10- 16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΑΕΜ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΙΩΝ ΘΕΡΜΗΣ 11.30
ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 11.30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥ 12.30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝ. – ΑΕΤΟΣ    15-10-16 ΛΟΥΤΡΩΝ 11.30
                                  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    30 – 10- 16    
ΟΔ.ΕΛΥΤΗΣ – ΑΕ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 11.00
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ Λ. ΜΟΡΙΑΣ 11.00
     
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13-11-16    
ΑΕΜ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΘΕΡΜΗΣ 10.30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 15.30
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΘΕΡΜΗΣ 12.15
ΑΕΤΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ    12-11-16 ΛΟΥΤΡΩΝ 12.00
     
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      27-11-16 .  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΕΜ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ 10.45
ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 10.30
ΟΔ.ΕΛΥΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 12.30
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.00

 

     
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11-12-16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΑΕΜ  – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 11.00
ΑΕΤΟΣ Λ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ    10-12-16 ΛΟΥΤΡΩΝ 12.30
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Β. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.45
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 15.30
     
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  24-12-16    
ΑΕΤΟΣ – ΑΕΜ ΛΟΥΤΡΩΝ 15.15
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΟΡΙΑΣ 15.15
ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.00
ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΟΔ. ΕΛΥΤΗΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 13.30
     
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  15-1-17    
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΕΜ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. – ΑΕΤΟΣ Λ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.00
ΟΔ.ΕΛΥΤΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 12.15
ΑΠΟΛΛΩΝ Β. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 10.30
     
     

 

 

                                     

                                     2Ος    ΟΜΙΛΟΣ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16- 10- 16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΕΛ Κ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
ΑΙΓΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 11.30
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΦΙΛΙΑ ΑΓΙΑΣΟΥ 12.00
     
                                  
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    30 – 10- 16    
ΑΣΤΕΡΑΣ Π. – ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΥ 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.- ΑΕΛ Κ ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΦΙΛΙΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ 12.30
     
     
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13-11-16    
ΑΙΓΕΑΣ – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 11.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. – ΑΣΤΕΡΑΣ Π ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΑΕΛ Κ – ΦΙΛΙΑ

Δεν υπάρχει άλλο γήπεδο διαθέσιμο στην περιοχή της Μυτιλήνης

ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.30
   
     
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      27-11-16 .  
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.30
ΠΟΙΛΙΧΝΙΤΟΣ – ΑΕΛΚ ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΦΙΛΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 10.30
     
     

 

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11-12-16 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ
ΑΕΛΚ – ΑΙΓΕΑΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 15.00
ΑΣΤΕΡΑΣ Π. – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΥ 11.30
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΦΙΛΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.30
     
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   24-12-16    
ΑΙΓΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Π. ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 15.15
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ 15.15
ΦΙΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 13.30
     
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    15-1-17    
ΑΣΤΕΡΑΣ Π. – ΑΕΛΚ ΠΑΠΑΔΟΥ 11.30
ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΓΙΑΣΟΥ 11.30
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 12.15
   

Διαβάστε επίσης...

Για τηλεφωνική εξυπηρέτηση καλείτε μονο στον αριθμό 2251022004.

Το γραφείο της ΕΠΣ Λέσβου θα παραμέινει κλειστό για το κοινό για λόγους δημόσιας υγείας.

Για την εξυπηρέτηση σας καλείτε στο 2251022004 απο 9:00-14:00 ή στο email: epslesvou@hotmail.com

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ