Τελετή λήξης πρωταθλημάτων υποδομών

Share:

Η επιτροπή Υποδομών ανακοινώνει ότι το Σάββατο 22/06/2019 και ώρα 18:00 στο Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης των πρωταθλημάτων υποδομής.

Η εκδήλωση περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των αθλητών και θα ολοκληρωθεί στις 21.00 με τις απονομές των επάθλων. Επίσης, στο γήπεδο πρέπει να προσέλθουν και οι ομάδες Παίδων Απόλλων Βουναρακίου  – Οδυσσέας Ελύτης  και Νέων Αστέρας Νίκης  – ΑΟ Πολιχνίτου, που κατέλαβαν αντίστοιχα  την 1η και 2η θέση στα πρωταθλήματα τους.

Όλες οι ομάδες πρέπει να προσέλθουν με τις εμφανίσεις τους στο γήπεδο και να τηρήσουν ακριβώς το πρόγραμμα.

Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων επίδειξης τελετής λήξης πρωταθλημάτων Υποδομής:

                                                      ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΩΡΑ    18:00 – 18:25

ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ –ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ (1)
ΓΗΠΕΔΟ 2 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Κ. ΤΡΙΤΟΥΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
           ΩΡΑ    18:25 – 18:50   ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ – ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ (1) – ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ  – ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
     ΩΡΑ  18:50  – 19:15
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ Κ. ΤΡΙΤΟΥΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ [ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ]
ΓΗΠΕΔΟ 2 ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ  [ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ]
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜ. [ΤΖΟΥΝΙΟΡ]
ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ   [ΠΡΟΠΑΔΙΚΟ]
                       ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ  

             ΩΡΑ   19:15 – 19:40

ΓΗΠΕΔΟ 1   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ (1) – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ (1)
ΓΗΠΕΔΟ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ (1)
ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ – ΑΠΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΩΡΑ   19:40   – 20:05   ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΑΚΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ 4   ΓΗΠΕΔΟ  ΚΕΝΟ

 

Διαβάστε επίσης...

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ