Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Α Λήμνου

Α ΓΥΡΟΣ 

1η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΥΡΙΝΑΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ
ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ
- ΨΥΧΟΥΔΗΣ
ΚΟΝΤΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ
- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
- ΘΩΜΑΙΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ
- ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ

2η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΥΡΙΝΑΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ
- ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΩΜΑΙΔΗΣ
ΑΤΣΙΚΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΓΛΙΤΖΟΣ
ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ
- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ
- ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
- ΨΥΧΟΥΔΗΣ

3η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
- ΨΥΧΟΥΔΗΣ
ΚΟΝΤΙΑ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ - - ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ

4η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
- ΘΩΜΑΙΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ
- ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ
ΑΤΣΙΚΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ
- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ

5η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΝΤΙΑ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ

6η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ - ΨΥΧΟΥΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΨΥΧΟΥΔΗΣ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΥΡΙΝΑΣ ΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ
ΑΤΣΙΚΗΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΛΙΤΖΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ

Β ΓΥΡΟΣ 

7η Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΑΤΣΙΚΗΣ - - - -
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ Α ΓΥΡΟΥ

 

 

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ