Menu
2η φάση
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 2 - 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ  25.01.2023  14.45 Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ 4 - 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ  25.01.2023  14.45 Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 3 - 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ  25.01.2023  14.45 Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ  08.03.2023  14.45 Π:
Δ: ( - )

1η φάση
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 1 - 2 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ  16.11.2022  14.45 Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ 3 - 2 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ  09.11.2022  14.45 Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2 - 0 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)  07.12.2022  16.30 Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ(ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4 - 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ

Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  09.11.2022  14.45 Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ(ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 1 - 4 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ  16.11.2022  14.45 Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1 - 8 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ  09.11.2022  14.45 Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ(ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 3 - 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ  09.11.2022  14.45 Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ(ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 6 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ

Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ  16.11.2022  14.45 Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ(ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)