Πρόγραμμα – Αποτελέσματα Προπαίδων K-12

1η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

Ρεπό: Αναγέννηση Αγιάσου

2η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΠΕΤΡΑΣ ΠΟΥΛΟΣ - - ΠΕΛΕΚΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΑΡΡΗΣ - - ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ - - ΚΕΛΑΙΔΙΤΗΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ - - ΚΟΥΡΟΥΣ

Ρεπό: Απόλλων Βουναρακίου

2η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ ΤΣΟΥΛΗΣ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

O παραπάνω αγώνας είναι εξ αναβολής

2η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΣΥΒΡΗΣ - - ΠΟΛΥΜΟΣ

O παραπάνω αγώνας είναι εξ αναβολής από 2η Αγωνιστική

3η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΥΒΡΗΣ - - ΠΟΛΥΜΟΣ
"ΜΙΧΑΛΕΛΛΕΙΟ" ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ - - ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - - ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΥΒΡΗΣ - - ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - - ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
"ΚΩΣΤΑΣ ΚΕΝΤΕΡΗΣ" ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ - - ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκεύης

1η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΥΒΡΗΣ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

O παραπάνω αγώνας είναι εξ αναβολής από 1η Αγωνιστική

4η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΒΟΙΚΟΣ - - ΠΟΛΥΜΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ - - ΠΕΛΕΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ - - ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ - - ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ

Ρεπό: Διαγόρας Αίγειρος Μυστεγνών

O ΑΓΩΝΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΤΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ 3-0 ΣΤΗΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ ΟΜΑΔΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 30/10.05.2022 ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

5η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ - - ΚΥΡΙΚΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ - - ΠΙΝΗΣ
"ΜΙΧΑΛΕΛΛΕΙΟ" ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ - - ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΥ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ρεπό: Πολιχνίτος

6η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ ΒΑΜΒΑΚΑΣ - - ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - - ΚΥΡΙΚΗΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ - - ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗΣ
ΦΙΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ - - ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ - - ΚΥΡΙΚΗΣ
ΦΙΛΙΑΣ - - - -

Ρεπό: Αστέρας Νίκης

O ΑΓΩΝΑΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ  ΚΑΤΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-3 ΣΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ  ΟΜΑΔΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 30/10.05.2022 ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

Το σωματείο Διαγόρας Αγ. Παρασκεύης παραιτήθηκε απο το πρωτάθλημα υποδομών Κ12

8η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
ΦΙΛΙΑΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ - - ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

7η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

ΗμερομηνίαΑγώνας Ώρα / ΣκορΓήπεδο Διαιτητές Α' Επόπτης Β' Επόπτης Παρατηρητές
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - - ΚΥΡΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ - - ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
"ΜΙΧΑΛΕΛΛΕΙΟ" ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ ΠΟΥΛΟΣ - - ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ
"ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ" ΑΓΙΑΣΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΣ - - ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
"ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΜΟΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - - ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ - - - -

Ρεπό: Τριφυλλάκια

O ΑΓΩΝΑΣ  ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΚΑΤΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΚΟΡ 3-0 ΣΤΗΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ  ΟΜΑΔΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ  ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ

8η Αγωνιστική Προπαίδων Κ-12

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΧΙΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ  ΕΙΝΑΙ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΠΟ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

 

 

Για τηλεφωνική εξυπηρέτηση καλείτε μονο στον αριθμό 2251022004.

Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λέσβου

Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ