Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (14η)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ3 - 2ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ2 - 0Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ4 - 2ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ1 - 2ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ2 - 3ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ4 - 0ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15η)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣΕ.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 39
14
62-7
13-0-1
39-3
7-0-0
23-4
6-0-1
02. ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ 35
14
47-16
11-2-1
26-8
5-0-1
21-8
6-2-0
03. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 34
14
45-13
11-1-2
23-6
6-1-1
22-7
5-0-1
04. ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 31
14
39-13
10-1-3
25-3
7-0-0
14-10
3-1-3
05. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ 29
14
32-13
9-2-3
9-3
3-2-1
23-10
6-0-2
06. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 22
14
24-35
7-1-6
13-23
4-1-3
11-12
3-0-3
07. Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ 13
14
23-38
4-1-9
12-24
2-0-5
11-14
2-1-4
08. ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ 11
14
22-38
3-2-9
13-17
2-0-5
9-21
1-2-4
09. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ 10
14
22-47
3-1-10
11-18
2-1-4
11-29
1-0-6
10. ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ 7
14
22-50
2-1-11
8-21
1-0-6
14-29
1-1-5
11. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ 7
14
22-55
2-1-11
13-30
0-1-6
9-25
2-0-5
12. ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 7
14
11-46
2-1-11
4-19
0-1-6
7-27
2-0-5

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
22.10.2022  15.00
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.10.2022  16:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
7 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22.10.2022  16:00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 - 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
23.10.2022  16:00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
23.10.2022  16.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 3 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
23.10.2022  16.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
30.10.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
4 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
29.10.2022  16.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
29.10.2022  16.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 - 2 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 - 4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
29.10.2022  16.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 0 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
8 - 1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
05.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 4 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 - 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
B:ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
05.11.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 4 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 - 0 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
4 - 3 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
4 - 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.11.2022  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
3 - 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 3 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
4 - 2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
19.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
20.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 - 3 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
27.11.2022  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
0 - 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 - 2 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 0 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 - 0 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
27.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
03.12.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
03.12.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
0 - 2 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
03.12.2022  15.00
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
6 - 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
2 - 4 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 3 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
03.12.2022  15.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 8 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
17.12.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
0 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
17.12.2022  15.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
17.12.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
10.12.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 2 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
17.12.2022  15.00
Π: ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
1 - 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
17.12.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 2 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
21.12.2022  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 0 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
21.12.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
1 - 5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
21.12.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
21.12.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
21.12.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
8 - 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
21.12.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
08.01.2023  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1 - 6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
08.01.2023  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
5 - 0 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
08.01.2023  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
07.01.2023  15.00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 3 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
08.01.2023  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
08.01.2023  15.00
Π: ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
3 - 1 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
11.01.2023  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
11.01.2023  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 - 2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.01.2023  15.00
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 - 2 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
11.01.2023  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 - 0 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
18.01.2023  15.45
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
2 - 5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
11.01.2023  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 - 2 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
14.01.2023  15.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
14.01.2023  15.00
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1 - 2 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
14.01.2023  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 5 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
14.01.2023  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 0 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
14.01.2023  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
4 - 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
14.01.2023  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 - 1 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
22.01.2023  15.00
Π: ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 0 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22.01.2023  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
22.01.2023  15.00
Π: ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
3 - 2 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
22.01.2023  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
22.01.2023  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4 ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
22.01.2023  15.00
Π: ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
1 - 5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
28.01.2023  15.00
Π: ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
28.01.2023  15.00
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 - 0 Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
29.01.2023  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4 - 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
28.01.2023  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1 - 2 ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
28.01.2023  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
28.01.2023  15.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 0 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
05.02.2023  15.00
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.02.2023  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
05.02.2023  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ: ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
19.02.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
22.02.2023  15.00
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
26.02.2023  15.00
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.02.2023  15.00
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
04.03.2023  15.15
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Δ:
B:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Δ:
B:
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Δ:
B:
Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΣ
12.03.2023  15.15
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B:

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
Δ:
B:
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΚΆΛΑ ΚΑΛΛΟΝΉΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΥΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ
Δ:
B:
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ:
B:
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
18.03.2023  15.15
Π:
- Ε.Μ.Α.Σ ΦΙΛΙΑΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΗΘΥΜΝΑΣ
18.03.2023  15.15
Π:
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΕΜΩΤΙΑΣ
Δ:
B: