Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13η)
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ0 - 5ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ1 - 2Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ5 - 2Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ1 - 3ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η)
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥΑ.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣΑ.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37
13
67-7
12-1-0
34-5
7-0-0
33-2
5-1-0
02. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ 36
13
64-8
12-0-1
28-2
6-0-0
36-6
6-0-1
03. Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ 25
13
44-19
8-1-4
27-11
4-1-2
17-8
4-0-2
04. ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ 20
13
19-29
6-2-5
10-14
3-1-2
9-15
3-1-3
05. Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 14
13
23-36
4-2-7
8-19
2-1-3
15-17
2-1-4
06. Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ 10
13
16-36
3-1-9
5-22
1-0-5
11-14
2-1-4
07. ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ 7
13
12-60
2-1-10
6-28
1-1-5
6-32
1-0-5
08. Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ 3
13
6-56
1-0-12
4-28
1-0-6
2-28
0-0-6

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
22.10.2022  16.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
23.10.2022  16.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 2 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
23.10.2022  16.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.10.2022  16.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.10.2022  11.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 3 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30.10.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 - 0 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
   
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
4 - 3 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
29.10.2022  16.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
2 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
   
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
06.11.2022  11.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    LUBONJA VASJAN
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 0 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
13.11.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
   
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.11.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 0 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
    LUBONJA VASJAN

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B: LUBONJA VASJAN
   
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 - 0 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.11.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 - 1 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
26.11.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 3 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
1 - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
27.11.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
04.12.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
3 - 0 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
03.12.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 5 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
04.12.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 6 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.12.2022  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
10.12.2022  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
7 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
10.12.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 - 1 ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.12.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
17.12.2022  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 0 Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
17.12.2022  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.12.2022  11.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 6 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
18.12.2022  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 0 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
07.01.2023  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 3 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
   
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
08.01.2023  11.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 1 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
08.01.2023  15.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 - 1 Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ: ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
08.01.2023  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
4 - 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:LUBONJA VASJAN
   ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

11,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
22.01.2023  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
21.01.2023  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
21.01.2023  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 6 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.01.2023  11.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

12,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
22.01.2023  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
0 - 1 ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
21.01.2023  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΙΑ
21.01.2023  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 6 Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
   
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
22.01.2023  11.00
Π: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

13,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
04.02.2023  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
04.02.2023  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   

14,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
04.02.2023  15.00
Π: ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ: ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ: LUBONJA VASJAN
B:ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΛΙΤΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
04.02.2023  15.00
Π: ΨΥΧΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ: ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
B:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
   
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
05.02.2023  15.00
Π: ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   

15,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.02.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
18.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
19.02.2023  11.00
Π:
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:

16,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
18.02.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
18.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
19.02.2023  11.00
Π:
- Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Δ:
B:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
19.02.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:

17,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11.03.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.03.2023  15.00
Π:
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
B:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.03.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
12.03.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
B:

18,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
11.03.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
11.03.2023  15.00
Π:
- ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Δ:
B:
Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
12.03.2023  15.00
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
12.03.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
B:

19,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26.03.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
26.03.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
B:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
25.03.2023  15.00
Π:
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
25.03.2023  15.00
Π:
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B:

20,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26.03.2023  15.00
Π:
- ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ ΚΟΝΤΙΑ
Δ:
B:
ΑΡΗΣ ΜΟΥΔΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΣΙΚΗΣ
26.03.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΚΑΣΠΑΚΑ
Δ:
B:
Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΙΝΑΣ
25.03.2023  15.00
Π:
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΤΣΙΚΗΣ
Δ:
B:
Α.Ο ΗΦΑΙΣΤΙΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ
25.03.2023  15.00
Π:
- Α.Ε ΛΗΜΝΟΥ
Δ:
B: