Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (12η)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ2 - 2ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ0 - 5ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ1 - 0ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13η)
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣΑ.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ 26
11
34-10
8-2-1
17-2
5-0-0
17-8
3-2-1
02. ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ 24
10
26-14
8-0-2
12-8
4-0-1
14-6
4-0-1
03. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ 15
10
20-15
5-0-5
16-9
3-0-2
4-6
2-0-3
04. ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 15
10
11-13
4-3-3
4-6
1-3-1
7-7
3-0-2
05. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ 11
11
15-31
3-2-6
10-7
3-1-1
5-24
0-1-5
06. Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ 7
10
15-20
2-1-7
14-13
2-0-4
1-7
0-1-3
07. ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ 6
10
16-34
2-0-8
6-13
1-0-4
10-21
1-0-4

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
29.10.2022  16.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 - 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
29.10.2022  16.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 1 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 - 0 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 1 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
05.11.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 1 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
06.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 0 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.11.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0 - 2 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.11.2022  11.30
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 5 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
20.11.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
4 - 2 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 4 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
27.11.2022  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
26.11.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 - 2 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
04.12.2022  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 4 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
04.12.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
04.12.2022  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
10.12.2022  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0 - 3 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
10.12.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
8 - 0 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
04.01.2023  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
7 - 1 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
18.12.2022  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
18.12.2022  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0 Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ: ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
18.12.2022  15.00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 - 2 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
07.01.2023  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
2 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
07.01.2023  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 - 4 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
07.01.2023  15.00
Π: ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
15.01.2023  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
15.01.2023  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 4 ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
15.01.2023  15.00
Π: ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1 - 1 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
29.01.2023  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2 - 2 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
29.01.2023  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 5 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
28.01.2023  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

12,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
29.01.2023  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2 - 2 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
29.01.2023  15.00
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 5 ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
28.01.2023  15.00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0 ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ: ΒΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

13,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

14,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΕΣΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

15,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
25.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

16,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Δ:
B:
ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΚΟΙΛΩΝ
25.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

17,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
B:
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

18,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΜΑΚΑΡΕΑΣ ΑΓΡΑΣ
Δ:
B:
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΥΨΗΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Δ:
B:

19,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
B:

20,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ ΕΡΕΣΟΥ
Δ:
B:
ΑΝΑΞΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΣΣΑΣ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΤΥΨΗΣ
Δ:
B: