Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13η)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ3 - 0ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ - ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14η)
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ 28
12
27-12
9-1-2
12-8
3-1-2
15-4
6-0-0
02. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ 20
10
18-7
6-2-2
10-5
3-0-2
8-2
3-2-0
03. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ 20
10
20-11
6-2-2
7-7
1-2-2
13-4
5-0-0
04. Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14
11
23-20
3-5-3
12-12
1-2-2
11-8
2-3-1
05. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ 10
10
19-21
2-4-4
10-9
2-1-2
9-12
0-3-2
06. ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ 10
10
15-18
2-4-4
7-8
1-3-2
8-10
1-1-2
07. ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ 0
11
0-33
0-0-11
0-15
0-0-5
0-18
0-0-6

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.10.2022  16.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 - 2 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.10.2022  11.30
Π: -
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
B:
   
   
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
30.10.2022  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
2 - 2 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
06.11.2022  15.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
06.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 1 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
06.11.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
B:
   
   
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
13.11.2022  15.00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 1 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ: ΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
   ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.11.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
4 - 4 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
20.11.2022  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
0 - 0 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
   ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
20.11.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ: -
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.11.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.11.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
0 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:
   
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
26.11.2022  15.00
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
04.12.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.12.2022  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
03.12.2022  15.00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
10.12.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
10.12.2022  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2 - 0 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.12.2022  15.00
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1 - 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
18.12.2022  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
0 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΚΑΚΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.12.2022  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
0 - 3 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:
   
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
18.12.2022  15.00
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
07.01.2023  15.00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
0 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
08.01.2023  11.30
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
07.01.2023  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
0 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
15.01.2023  15.00
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
1 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
   ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
15.01.2023  15.00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
0 - 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
15.01.2023  15.00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 - 3 Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
29.01.2023  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
29.01.2023  15.00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
B:ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
3 - 0 ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  15.00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
   ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:

14,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.02.2023  15.00
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:

15,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2023  13.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:

16,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.02.2023  13.00
Π:
- ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
25.02.2023  15.00
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:

17,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:

18,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
11.03.2023  15.15
Π:
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ:
B:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
11.03.2023  15.15
Π:
- Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Δ:
B:

19,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B:

20,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
Δ:
B:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
Δ:
B:
ΑΡΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΚΗΠΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
25.03.2023  15.15
Π:
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΦΑΛΩΝΑ
Δ:
B: