Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (10η)
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
10.12.2023  11:00
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
26.11.2023  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
10.12.2023  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΣΥΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
13.01.2024  12:15
Π: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
13.01.2024  10:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
14.01.2024  15:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
20.01.2024  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
20.01.2024  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
20.01.2024  11:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
28.01.2024  10:30
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
28.01.2024  11:00
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:
   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
27.01.2024  11:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
24.02.2024  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
24.02.2024  11:00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
25.02.2024  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
16.03.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
16.03.2024  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
16.03.2024  13:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
30.03.2024  11:00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
31.03.2024  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
30.03.2024  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
21.04.2024  10:00
Π: ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
20.04.2024  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
24.04.2024  18:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
28.04.2024  11:00
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Γήπ: ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
28.04.2024  11:00
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
09.05.2024  17:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
18.05.2024  17:30
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.05.2024  12:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
- ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ ΣΥΚΟΥΝΤΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
15.05.2024  16:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B: