Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (2η)
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ1 - 0ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ3 - 5ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3η)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ 3
1
5-0
1-0-0
5-0
1-0-0
0-0
0-0-0
02. ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 3
1
5-3
1-0-0
0-0
0-0-0
5-3
1-0-0
03. ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 3
2
1-5
1-0-1
1-0
1-0-0
0-5
0-0-1
04. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 0
1
0-1
0-0-1
0-0
0-0-0
0-1
0-0-1
05. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ 0
1
3-5
0-0-1
3-5
0-0-1
0-0
0-0-0



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.11.2023  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
5 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
  
Π: ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
03.12.2023  11:00
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
03.12.2023  11:00
Π: ΨΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 5 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
  11:00
Π:
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  11:00
Π:
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
  15:00
Π:
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ:
B:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
  15:00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
  11:00
Π:
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  11:00
Π:
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ:
B:

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
  11:00
Π:
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
  15:00
Π:
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ:
B:

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
  11:00
Π:
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  15:00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
  11:00
Π:
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Δ:
B:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Γήπ: "ΜΙΧΑΛΕΛΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
  11:00
Π:
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ:
B:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  11:00
Π:
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
  11:00
Π:
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
Δ:
B:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
  11:00
Π:
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
  11:00
Π:
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ:
B: