Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (14η)
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ1 - 4ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 20223 - 0ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ0 - 3ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ5 - 0ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
11.11.2023  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
0 - 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
15.11.2023  15.20
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
1 - 5 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.11.2023  11:00
Π: ΠΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
06.12.2023  15:15
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 3 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ:
B:
   

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
01.12.2023  15.15
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
26.11.2023  11:00
Π: ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
2 - 3 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
10.12.2023  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
4 - 1 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.12.2023  15:15
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
0 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
11.12.2023  15:15
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.01.2024  12:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 - 1 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
13.01.2024  10:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1 - 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΣΥΒΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
13.01.2024  11:45
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
3 - 1 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ:
B:

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.02.2024  11:00
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
17.02.2024  11:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1 - 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   



ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
17.02.2024  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
6 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
   

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
09.03.2024  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
3 - 1 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
09.03.2024  11:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
09.03.2024  11:00
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
0 - 8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
17.03.2024  11:00
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 - 1 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ:
B:

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
16.03.2024  10:30
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
5 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
17.03.2024  11:00
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
3 - 5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ:
B:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.04.2024  16:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
10.04.2024  16:00
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
03.04.2024  16:15
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΒΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
B:
   

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
13.04.2024  11:00
Π: ΠΡΑΚΤΙΚΟ 27 ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ:
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.04.2024  11:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
08.05.2024  17:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
27.04.2024  11:00
Π: ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 2 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
14.05.2024  17:30
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ:
B:
   



ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
27.04.2024  11:00
Π: ΨΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
30.04.2024  11:00
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
B:
   

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
01.05.2024  17:30
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
01.05.2024  17:30
Π: ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:
   

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.05.2024  17:30
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 0 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
19.05.2024  17:30
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1 - 0 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
B:
   

ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
19.05.2024  17:30
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
1 - 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.05.2024  18:00
Π: ΣΥΒΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 1 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B:
   

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.05.2024  17:30
Π: ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
B:
   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
0 - 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Δ:
B:

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Γήπ: "ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΕΙΟ" ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.05.2024  17:30
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
5 - 1 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
02.06.2024  10:00
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1 - 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
B:
   

ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
  
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΚΤΙΚΟ 4
3 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Β
Δ:
B:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ
Γήπ: 'ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΙΟ' ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
02.06.2024  11:00
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
B:
   

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
02.06.2024  11:00
Π: ΣΑΛΙΑΜΠΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ
Δ: ΑΧΛΙΟΠΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
B: