Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (5η)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ122 - 5ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ122 - 5ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ122 - 2ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ122 - 3ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ121 - 5ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β4 - 4ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 ΑΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12 15
5
23-6
5-0-0
11-3
3-0-0
12-3
2-0-0
02. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α 13
5
19-7
4-1-0
6-2
2-0-0
13-5
2-1-0
03. ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12 11
5
14-3
3-2-0
7-1
1-1-0
7-2
2-1-0
04. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12 9
5
26-6
3-0-2
21-1
2-0-1
5-5
1-0-1
05. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12 8
4
9-4
2-2-0
3-3
0-2-0
6-1
2-0-0
06. ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12 7
5
14-7
2-1-2
7-3
1-0-1
7-4
1-1-1
07. ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12 6
5
12-19
2-0-3
9-11
1-0-2
3-8
1-0-1
08. ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12 4
5
10-10
1-1-3
1-3
0-0-2
9-7
1-1-1
09. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β 4
4
10-17
1-1-2
6-11
0-1-1
4-6
1-0-1
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12 4
5
6-14
1-1-3
4-11
0-1-2
2-3
1-0-1
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12 1
5
8-37
0-1-4
2-13
0-0-2
6-24
0-1-2
12. ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12 0
5
1-22
0-0-5
1-12
0-0-3
0-10
0-0-2

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.11.2022  12.00
2 - 2 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Δ: ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.11.2022  12.00
13 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.11.2022  12.00
6 - 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Δ: ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
13.11.2022  12.00
5 - 0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Δ: ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.11.2022  12.00
2 - 0 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
13.11.2022  11.30
0 - 4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
27.11.2022  12.00
0 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
27.11.2022  11.00
0 - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
27.11.2022  11.00
1 - 7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
27.11.2022  12.00
2 - 7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Δ: ΠΑΤΣΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
27.11.2022  11.00
0 - 3 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΤΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
27.11.2022  11.00
1 - 1 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.12.2022  10.00
0 - 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.12.2022  12.00
3 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
17.12.2022  11.00
4 - 2 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
18.12.2022  11.00
7 - 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
  
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Δ:
Π: ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
18.12.2022  11.00
5 - 0 ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
08.01.2023  12.00
3 - 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
07.01.2023  12.00
1 - 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
07.01.2023  12.00
8 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
08.01.2023  11.00
1 - 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
07.01.2023  11.00
1 - 6 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
08.01.2023  12.00
0 - 4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
21.01.2023  12.00
2 - 5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
21.01.2023  12.00
2 - 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Δ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
21.01.2023  11.00
2 - 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
22.01.2023  12.00
2 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
22.01.2023  12.00
1 - 5 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.01.2023  11.00
4 - 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
04.02.2023  12.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
04.02.2023  12.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
04.02.2023  12.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
05.02.2023  12.30
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Δ: ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.02.2023  12.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
05.02.2023  12.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΤΡΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
18.02.2023  12.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.02.2023  12.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Δ:
Π:
ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
19.02.2023  11.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
18.02.2023  12.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
19.02.2023  12.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.02.2023  11.00
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Δ:
Π:

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.03.2023  12.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
05.03.2023  12.00
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
05.03.2023  10.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
05.03.2023  12.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Δ:
Π:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
04.03.2023  11.00
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
04.03.2023  12.00
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Δ:
Π:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.03.2023  12.00
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
18.03.2023  12.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
19.03.2023  11.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
19.03.2023  11.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.03.2023  12.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
19.03.2023  12.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Δ:
Π:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Γήπ:
  
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Γήπ:
  
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Γήπ:
  
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Γήπ:
  
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Γήπ:
  
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Γήπ:
  
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Δ:
Π:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΕΙΟΥ Κ12
Γήπ:
  
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ12
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ12
Γήπ:
  
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Β
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ12
Γήπ:
  
- ΑΙΟΛΙΚΟΣ Κ12
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K12
Γήπ:
  
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ12
Δ:
Π:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ12
Γήπ:
  
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ12
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ12 Α
Γήπ:
  
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΥΣΤΕΓΝΩΝ Κ12
Δ:
Π: