Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (6η)
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ148 - 1ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ142 - 3ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ141 - 0ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ143 - 1ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ146 - 0ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ141 - 7ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 ΒΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 ΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14 18
6
24-5
6-0-0
8-1
3-0-0
16-4
3-0-0
02. ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14 12
5
19-1
4-0-1
19-0
4-0-0
0-1
0-0-1
03. ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α 12
6
20-5
4-0-2
16-0
3-0-0
4-5
1-0-2
04. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14 12
5
18-4
4-0-1
11-1
3-0-0
7-3
1-0-1
05. ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14 12
6
22-13
4-0-2
5-7
1-0-2
17-6
3-0-0
06. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14 12
6
18-13
4-0-2
11-2
3-0-0
7-11
1-0-2
07. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14 9
6
15-8
3-0-3
12-5
2-0-1
3-3
1-0-2
08. ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β 9
5
8-3
3-0-2
5-0
2-0-0
3-3
1-0-2
09. ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14 6
5
11-16
2-0-3
11-6
2-0-1
0-10
0-0-2
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14 4
6
5-21
1-1-4
4-6
1-1-1
1-15
0-0-3
11. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14 1
6
9-32
0-1-5
5-21
0-0-3
4-11
0-1-2
12. Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14 0
5
0-15
0-0-5
0-6
0-0-2
0-9
0-0-3
13. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14 0
5
2-35
0-0-5
1-8
0-0-1
1-27
0-0-4

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
05.11.2022  11.00
2 - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
11.11.2022  15.00
3 - 0 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Δ: -
Π: ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
05.11.2022  11.00
9 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.11.2022  11.00
7 - 0 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
05.11.2022  11.00
2 - 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
06.11.2022  11.00
0 - 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
20.11.2022  11.00
4 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
20.11.2022  11.00
1 - 8 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΠΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
19.11.2022  11.00
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Δ: -
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
20.11.2022  11.00
2 - 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
20.11.2022  11.00
1 - 8 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΠΗΓΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
19.11.2022  11.00
2 - 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
04.12.2022  11.00
1 - 4 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
03.12.2022  11.00
6 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Δ: ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
04.12.2022  11.00
3 - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Δ: ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
03.12.2022  11.00
3 - 0 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
03.12.2022  10.00
1 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ: ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
04.12.2022  11.00
8 - 0 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
18.12.2022  11.00
3 - 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
17.12.2022  11.00
2 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
18.12.2022  11.00
1 - 6 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.12.2022  11.00
3 - 6 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
18.12.2022  11.00
0 - 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
17.12.2022  11.00
6 - 1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
15.01.2023  11.00
1 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΒΡΑΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
14.01.2023  11.00
1 - 0 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
14.01.2023  11.00
2 - 4 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Δ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
14.01.2023  11.00
4 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Δ: ΣΠΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
15.01.2023  11.00
6 - 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
15.01.2023  11.00
3 - 0 Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
29.01.2023  11.00
8 - 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΒΑΣΙΛΕΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
29.01.2023  11.00
2 - 3 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
29.01.2023  11.00
1 - 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
29.01.2023  11.00
3 - 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Δ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
29.01.2023  11.30
6 - 0 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ: ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
29.01.2023  11.00
1 - 7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
11.02.2023  11.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.02.2023  11.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
11.02.2023  11.00
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
12.02.2023  11.00
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
11.02.2023  11.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Δ:
Π:
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
11.02.2023  11.00
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Δ:
Π:

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.02.2023  11.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
25.02.2023  11.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
25.02.2023  11.00
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
25.02.2023  11.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
25.02.2023  11.00
- Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26.02.2023  11.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Δ:
Π:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
12.03.2023  11.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Δ:
Π:
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
11.03.2023  11.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Δ:
Π:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.03.2023  11.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Δ:
Π:
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
12.03.2023  11.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
12.03.2023  11.00
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.03.2023  11.00
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Δ:
Π:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
26.03.2023  11.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.03.2023  11.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.03.2023  11.00
- Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.03.2023  11.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
26.03.2023  11.00
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
26.03.2023  11.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Δ:
Π:

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΑΣ
08.04.2023  11.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ:
Π:
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
08.04.2023  11.00
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
08.04.2023  11.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
08.04.2023  11.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
08.04.2023  11.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
08.04.2023  11.00
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
23.04.2023  11.00
- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ
23.04.2023  11.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
23.04.2023  11.00
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.04.2023  10.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
22.04.2023  11.00
- ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
22.04.2023  12.00
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Δ:
Π:

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
06.05.2023  12.00
- Π.Α.Σ ΛΕΣΒΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
07.05.2023  12.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ14
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
06.05.2023  12.00
- ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΝΤΑΜΑΔΟΥ Κ14
Δ:
Π:
ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΟΥ
06.05.2023  12.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Α
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ14
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
07.05.2023  12.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K14 Β
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ14
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
06.05.2023  12.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ14
Δ:
Π: