Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (6η)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α3 - 0ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16 - ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16 - ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 ΒΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 ΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α 14
6
21-5
4-2-0
6-2
2-1-0
15-3
2-1-0
02. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16 12
5
22-6
4-0-1
19-1
3-0-0
3-5
1-0-1
03. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16 12
5
12-2
4-0-1
8-0
2-0-0
4-2
2-0-1
04. ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16 10
5
15-2
3-1-1
3-1
1-0-1
12-1
2-1-0
05. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16 7
5
19-14
2-1-2
8-12
1-0-2
11-2
1-1-0
06. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16 7
5
10-10
2-1-2
4-5
1-1-1
6-5
1-0-1
07. ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β 6
5
7-8
2-0-3
7-4
2-0-1
0-4
0-0-2
08. ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16 4
5
9-24
1-1-3
5-2
1-1-0
4-22
0-0-3
09. ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16 3
5
13-29
1-0-4
9-20
1-0-2
4-9
0-0-2
10. ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16 0
6
0-28
0-0-6
0-12
0-0-2
0-16
0-0-4

ΑΝΟΔΟΣ     PLAY-OFF     PLAY-OUT     ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
12.11.2022  10.00
1 - 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
12.11.2022  10.00
7 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
13.11.2022  10.00
1 - 1 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
12.11.2022  12.00
5 - 3 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
12.11.2022  10.00
5 - 0 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Δ: ΒΟΙΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Π: ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
26.11.2022  11.00
0 - 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
27.11.2022  10.00
4 - 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
26.11.2022  11.00
9 - 3 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Δ: ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Π: ΚΟΥΡΟΥΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
26.11.2022  11.00
0 - 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Δ: ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Π: ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΚΟΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
26.11.2022  11.00
0 - 9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
10.12.2022  11.40
3 - 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.12.2022  10.00
2 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
03.12.2022  12.00
3 - 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
10.12.2022  11.00
3 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
15.01.2023  11.00
0 - 8 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
08.01.2023  10.00
4 - 1 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
07.01.2023  10.00
8 - 1 ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Δ: ΤΣΟΓΓΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
Π: ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
07.01.2023  10.00
2 - 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Δ: ΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
08.01.2023  10.00
1 - 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΠΕΛΕΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
08.01.2023  11.00
0 - 3 ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
22.01.2023  10.00
0 - 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΜΕΓΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
21.01.2023  12.00
3 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
21.01.2023  10.00
2 - 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Δ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: π.ΠΟΛΥΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
22.01.2023  11.00
0 - 9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Δ: ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
22.01.2023  10.00
3 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Δ: ΜΠΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Π: ΖΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
05.02.2023  10.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Δ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Π: ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
05.02.2023  10.00
3 - 0 ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Δ:
Π: ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
04.02.2023  10.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Π: ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
04.02.2023  10.00
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Δ: ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Π: ΧΡΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
04.02.2023  10.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Δ: ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Π: ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
18.02.2023  10.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
19.02.2023  10.00
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Δ:
Π:
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ
19.02.2023  10.00
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
19.02.2023  10.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
19.02.2023  10.00
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Δ:
Π:

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
04.03.2023  10.00
- ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Δ:
Π:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΑΛΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
05.03.2023  10.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
04.03.2023  10.00
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Γήπ: ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΡΜΗΣ
04.03.2023  10.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Δ:
Π:
ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
05.03.2023  10.00
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Δ:
Π:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
18.03.2023  10.00
- ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Κ16
Δ:
Π:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΑΣΟΥ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΑΣΟΥ
19.03.2023  10.00
- ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΑΤΩ ΤΡΙΤΟΥΣ Κ16
Δ:
Π:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Α
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
18.03.2023  10.00
- ΑΙΓΕΙΡΟΣ ΜΣΤΕΓΝΩΝ Κ16
Δ:
Π:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΩΝ
19.03.2032  10.00
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Κ16
Δ:
Π:
ΔΟΞΑ ΛΕΣΒΟΥ 2022 Κ16
Γήπ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΡΙΑΣ
18.03.2023  10.00
- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΝΑΡΑΚΙΟΥ K16 Β
Δ:
Π: